Karnety na sezon 2019/2020

Opublikowano: 26-06-2019

Wróć do spisu artykułówKarnety na sezon 2019/2020

 

Legia ogłosiła ceny karnetów na sezon 2019/2020. W porównaniu z poprzednim, jest trochę zmian.

Już 21 lipca rozpoczynamy walkę o powrót tytułu mistrzowskiego do stolicy. Chcesz mieć swoje miejsce na stadionie i karnet na wszystkie mecze Ekstraklasy rozgrywane przy Łazienkowskiej? Nic prostszego. Od sezonu 2019/2020 wprowadzamy specjalny karnet na cały sezon. Możesz go mieć już od 395 złotych.

W pierwszej kolejności rusza sprzedaż karnetów dla  najwierniejszych kibiców, którzy kupili karnet w sezonie 2018/2019. Przygotowaliśmy dla nich specjalną cenę. Mogą liczyć na cenę obniżoną o co najmniej 15% w stosunku do pozostałych osób. Do 5 lipca rezerwujemy też dla nich „ich” miejsce na stadionie. Osoby te otrzymają na swój adres mailowy link z instrukcją do procedury odnowienia swojego karnetu.

Na początku przyszłego tygodnia uruchomimy sprzedaż dla wszystkich zainteresowanych zakupem karnetu. 

SPRZEDAŻ ZAMKNIĘTA

25 czerwca - 5 lipca 2019

SPRZEDAŻ OTWARTA

1 lipca – 31 sierpnia 2019

Dla wszystkich przygotowaliśmy specjalne promocje. 

• Dla najbardziej zagorzałych kibiców mamy specjalną okazję. Każdy, kto do 31 sierpnia 2019 r. kupi karnet na sezon 2019/2020, otrzyma dwa vouchery - każdy po 70 zł - uprawniające do zakupu nowych koszulek meczowych Legii Warszawa („domowej„ i „wyjazdowej”). W sumie można więc zyskać 140 złotych. 

• Każdy, kto kupi karnet na sezon 2019/2020, będzie mógł wziąć udział w wyjątkowym konkursie organizowanym we współpracy z TM Flotą oraz Toyota Motor Poland i wygrać roczny wynajem Toyoty C-HR. Szczegóły podamy już wkrótce.

• Dla tych, dla których najważniejsze w zakupie karnetu jest stałe miejsce na stadionie, mamy wyjątkową propozycję. Już od tego sezonu za niewielką dopłatą będzie można oznaczyć krzesełko swoim imieniem i nazwiskiem. To daje gwarancję, że nikt nie zajmie Twojego miejsca w kolejnych sezonach, jeśli tylko będziesz przedłużał swój karnet. Imienna tabliczka da poczucie posiadania swojego miejsca na stadionie (opcja „rezerwacji” miejsc nie dotyczy Trybuny Północnej). Aby skorzystać z tej usługi po zakupie karnetu na sezon 2019/20 prosimy o kontakt z POK.

• Warto wiedzieć, że posiadacze karnetów sezonowych mogą liczyć również m.in. na niższe ceny biletów na mecze w europejskich pucharach oraz zniżkę 10% na zakupy w Legia FanStore z całej kolekcji (oprócz produktów przecenionych i artykułów Fundacji Legii).

Upraszczamy ofertę

Karnet na cały sezon to wyjście naprzeciw głosom kibiców, dla których dotychczasowy system karnetów na poszczególne rundy był zbyt skomplikowany i mało intuicyjny. W miejsce karnetów obowiązujących w rundzie  zasadniczej, w rundzie wiosennej czy też w rundzie finałowej, wprowadzamy jeden karnet na wszystkie mecze Ekstraklasy (maksymalnie 19 meczów), a jego cena uzależniona będzie od miejsca, które wybierzesz na stadionie. W cenie karnetu zawarte są dodatkowo (w porównaniu do ubiegłych sezonów) 3 lub 4 mecze w rundzie finałowej oraz ewentualne mecze w Pucharze Polski do półfinału włącznie. 

Uproszczenie dotyczące oferty karnetów to nie jedyna zmiana, którą zauważą kibice. Na nowo podzieliliśmy stadion Legii pod kątem jakości miejsc, bardziej dostosowując ceny karnetów i biletów do atrakcyjności zajmowanego krzesełka na stadionie. W miejsce 4 kategorii cen karnetów wprowadzamy 6 kategorii miejsc. Chcemy być bardziej elastyczni i wprowadzić więcej możliwości wyboru miejsca i ceny karnetu. Liczymy na to, że każdy zainteresowany zakupem karnetu znajdzie w naszej ofercie propozycję dostosowaną do swoich potrzeb i możliwości. 

Nowy sektor rodzinny

Bardzo ważną zmianą jest też umiejscowienie sektora rodzinnego.  Mając na uwadze liczne sugestie kibiców podjęliśmy decyzję o przesunięciu sektora rodzinnego bliżej centrum Trybuny Wschodniej, a nie jak to miało miejsce dotychczas w sąsiedztwie sektora gości. Wierzymy, że dzięki tej zmianie rodziny będą miały lepszą widoczność, a młodzi kibice będą jeszcze aktywniej śledzić poczynania naszych piłkarzy na boisku. 

W związku z tą zmianą bramy pomiędzy Trybuną Wschodnią a Południową będą otwarte, tak, żeby wszyscy mogli swobodnie korzystać z atrakcji organizowanych na sektorze rodzinnym. Dzięki tej zmianie osoby, które do tej pory przychodziły na Trybunę Wschodnią, ponieważ chciały mieć lepszą widoczność, będą mogły zacząć zabierać swoje pociechy na mecze, mając pewność, że ich dzieci skorzystają z animacji organizowanych do tej pory na sektorze rodzinnym. Z kolei rodzice i dzieci z trybuny rodzinnej będą mogły wybrać sobie miejsce na stadionie o lepszej widoczności, nie tracąc możliwości korzystania z wszystkich atrakcji. 

Dzięki tej zmianie udało nam się stworzyć dodatkowy sektor za bramką na Trybunie Południowej dla osób, które chcą mieć doskonałe miejsc do obserwowania opraw kibicowskich i lubią oglądać mecze zza bramki.

Ceny nowych karnetów prezentują się następująco

Wszystkie osoby, które chciałyby zmienić swoje dotychczaswe miejsce lub mają dodatkowe pytania, proszone są o bezpośredni kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

Zapoznaj się z Regulaminem Sprzedaży Karnetów ESA 2019/2020 Plus.

 

 

 

 

 

 

Źródło: Legia Warszawa,legia.net

sejfik.com
Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem