Jak osiągnąć wielokrotny orgazm?

Opublikowano: 01-05-2019

Wróć do spisu artykułówMężczyźni mogą bardzo szybko osiągnąć orgazm, podczas gdy kobiety potrafią go osiągnąć kilka razy z rzędu. Dojście do tego momentu może zając nieco czasu, ale gdy już nadejdzie, będzie następny i następny. Musisz jednak pamiętać, że nie wszystkie kobiety są w stanie osiągnąć wielokrotny orgazm, ale mimo to warto to sprawdzić. Poświęć ćwiczeniom nieco czasu i okaż trochę cierpliwości.

1.Najpierw musisz nauczyć się rozróżnić dwa typy wielokrotnego orgazmu. Kobieta może mieć więcej niż jeden orgazm w tym samym czasie, jeśli jej łechtaczka i pochwa są jednocześnie stymulowane. Jednakże najczęściej kobiety mają wielokrotny orgazm jeden po drugim.

2.Jeśli chcesz osiągnąć wielokrotny orgazm, warto najpierw próbować samodzielnie, dopiero później włączyć do tego partnera. Wiele kobiet twierdzi bowiem, że najsilniejsze orgazmy osiągały podczas masturbacji. Nie myśl sobie jednak, że chemia pomiędzy tobą a twoim partnerem nie jest ważna, dzieje się tak tylko dlatego, że my same lepiej znamy swoje ciało. Jeśli dasz sobie czas, by lepiej poznać swoje ciało poprzez masturbację, prawdopodobnie będziesz w stanie osiągnąć mocniejszy wielokrotny orgazm. Oczywiście jeśli tylko twój partner jest otwarty na tę propozycję (i wytrzymały), możesz zacząć odkrywać tajemnicę wielokrotnych orgazmów wraz z nim.

3.Każda kobieta jest inna, jeśli chodzi o osiągnięcie orgazmu. Jednak, ogólnie rzecz biorąc, orgazm osiągnięty poprzez stymulację łechtaczki jest zazwyczaj bardziej wybuchowy i intensywny, niż orgazm wywołany stymulacją pochwy. To od ciebie zależy, w jaki sposób osiągniesz oba te punkty, jednakże na początek łatwiej będzie osiągnąć kilka słabszych orgazmów. Te subtelne orgazmy mogą kumulować się do czasu, aż osiągniesz ten największy. Może to być również seria orgazmów o podobnym natężeniu. Nie chodzi tu o to, by osiągnąć natychmiast duży szczyt. Nie możesz przecież być całkowicie wyczerpana już po pierwszym razie. Zarówno ty jak i twój partner powinniście na przemian gładzić najbardziej wrażliwe miejsca (łechtaczka) i miejsca mniej wrażliwe (wargi sromowe, piersi). Poprzez naprzemienną stymulację możesz nieco się uspokoić, dzięki czemu nie dojdziesz zbyt szybko i zbyt intensywnie.

4.Po osiągnięciu pierwszego punktu kulminacyjnego, zrób sobie przerwę, ale niezbyt długą. Chodzi o to, aby pozwolić sobie na krótki odpoczynek, który nieco uspokoi twój organizm, ale powrócić do stymulacji, póki jeszcze jesteś podniecona. Wyobraź sobie, że jesteś na szczycie góry. Po osiągnięciu szczytu musisz zejść na dół, ale zanim tam dojdziesz, musisz podjąć ponowną wspinaczkę do góry. Zrób to poprzez ręczną stymulację warg sromowych oraz łechtaczki lub pozwól to zrobić partnerowi. Ważne jest, aby stymulować obszary intymne z umiarem. Nadmierne ich pobudzenie może bowiem prowadzić do bólu. Upewnij się, że masz pod ręką odpowiednią ilość lubrykantów.

5.Ćwiczenia mięśni Kegla to również doskonały sposób na przejęcie kontroli nad orgazmem. Trening tych mięśni wiąże się z korzyściami zdrowotnymi, ale również wpływa pozytywnie na życie seksualne. Wiele kobiet doświadczyło bardziej intensywnych orgazmów po regularnym wykonywaniu tych ćwiczeń. Mięśnie dna macicy wspierają mięśnie miednicy, pęcherza moczowego i jelit. To ten sam mięsień, który zatrzymuje i uwalnia mocz. Spróbuj przez cały dzień na przemian ściskać i rozluźniać te mięśnie, aby je wzmocnić. Nikt nie wie, kiedy wykonujesz te ćwiczenia, zatem możesz je robić w biurze czy w autobusie.

6.Przede wszystkim eksperymentuj i staraj się urozmaicić swoje życie seksualne. Pamiętaj jednak o najważniejszym – celem seksu nie jest orgazm, ale przyjemność. Nie wszystkie kobiety mogą osiągnąć wielokrotny orgazm, ale wszystkie mogą się cieszyć ze zbliżenia z partnerem. Nie skupiaj się tylko na tym i nie oczekuj zbyt wiele od siebie i swojego partnera. Cieszcie się ze zbliżenia i pamiętaj, że zawsze można spróbować jeszcze raz.

Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem