Porsche od urzędu gminy – niecałe 5 tys. km przebiegu.

Opublikowano: 13-03-2019

Wróć do spisu artykułówWójt gminy Maków wystawił na sprzedaż wyjątkowy samochód – Porsche Cayman. Chętni mogą wziąć udział w pisemnym przetargu. Mają na to jeszcze ponad trzy tygodnie.

zapłacękobiecie kobiecie za seks spotkanie w twoim aucie

Porsche 981 Cayman

 

• █▬█ █ ▀█▀ Polecam świetny program uznanego admina - sejfik, dużo wysokopłatnych zadań, ofert refundowanych i ze świetnym PTP. Jeśli jeszcze Cię tam nie ma, to zapisz się jak najszybciej, bo każdy dzień zwłoki to stracona 

 

Gdzie najlepiej kupić używane Porsche z niewielkim przebiegiem? Oto jedna z najatrakcyjniejszych ofert – Porsche 981 Cayman od… urzędu gminy Maków. Samochód wyprodukowany w 2015 roku ma dość symboliczny przebieg – nieco ponad 4800 km. Cena wywoławcza – 251 100 zł.

Przeczytaj także : Witold Waszczykowski - "Nie powiem, bo się wstydzę"

By kupić charakterystyczny egzemplarz Porsche, trzeba wziąć udział w pisemnym przetargu ogłoszonym przez wójta na początku marca. Chętni mają jeszcze trochę czasu - do 8 kwietnia można bowiem składać oferty. Zainteresowani muszą także wpłacić stosowne wadium. Kwotę 25 110 zł trzeba przelać na rachunek urzędu gminy. Powinna znaleźć się na koncie przed upływem terminu składania ofert.

Według informacji serwisu TVN24, Porsche trafiło do gminy w ramach postępowania spadkowego. Gmina Maków jako spadkobierca ustawowy przejęła Porsche po zmarłym przedsiębiorcy, który pozostawił po sobie majątek znacznie mniejszy niż zaciągnięte zobowiązania. Ze względu na długi, żaden ze spadkobierców nie chciał przejąć spadku.

Arka Gdynia – Legia Warszawa 1:2

Kwota uzyskana ze sprzedaży Porsche 981 Cayman z 2015 roku nie zasili budżetu gminy na długo. Zostanie bowiem przeznaczona na spłatę zobowiązań w ramach tzw. dobrodziejstwa inwentarza. Innymi słowy gmina Maków pokryje długi zmarłego tylko do wartości przejętego mienia.

 

 

 

sejfik.com
Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem