Anna Rybak wysportowana uczestniczka "Wyspy przetrwania"

Opublikowano: 04-12-2017

Wróć do spisu artykułówAnna Rybak nie daje o sobie zapomnieć. Wysportowana uczestniczka "Wyspy przetrwania" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie wodzi na pokuszenie swoich fanów. NIe ma w tym stwierdzeniu cienia przesady, ona naprawdę potafi przyprawić o szybsze bicie serca. Zobaczcie sami.

 

Niewątpliwie, Anna Rybak była najbardziej atrakcyjną uczestniczką show "Wyspa przetrwania". Choć już odpadła z programu i tak wszyscy zapamiętają ją jako wulkan kobiecości. Choć z wykształcenia jest architektem krajobrazu, aktualnie spełnia się jako kosmetyczka. Nowa gwiazda Polsatu nie ukrywa również, że jej największą pasją jest sport, w szczególności bieganie i jazda konno. Nic dziwnego, że jest ona posiadaczką tak zgrabnego ciała.

 

Trudno się dziwić, że jej fotki w bikini naprawdę robią wrażenie. Bujny biust, płaski brzuch i długie nogi to niewątpliwe atuty Anny, a tatuaże, które ma, dodają jej wizerunkowi pikanterii.

 

 

Jedno jest pewne - dziewczyna umie rozbudzić wyobraźnię! Doskonale wie, jak na internautów działają jej rozngegliżowane zdjęcia, więc korzystając z popularności, chwali się co raz to lepszymi fotkami.

 

 

 

 Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem