Jak zarobić online?

Opublikowano: 16-11-2018

Wróć do spisu artykułówSejfik

 

Sejfik

 

Sejfik jest polską stroną, która należy do firmy Ebizo, a jej właścicielem jest Markonix. Stronę spośród innych wyróżnia przede wszystkim dużo możliwości zarobkowych. Sejfik posiada także wbudowany komunikator oraz chat ułatwiający komunikację między użytkownikami. Uczestnictwo w programie jest darmowe, choć można wykupić również opcję VIP o której niżej.

 

rejestracja

 

Jak zarabiać w sejfik

 

Sejfik

Nie wszystkie opcje będą dostępne od razu po zarejestrowaniu. Niektóre z nich zostaną odblokowane po 14 dniach od założenia konta.

Dodatkowe możliwości

Oprócz tego sejfik oferuje również możliwość zarabiania na aukcjach. Wystawiać tam można nie tylko przedmioty ale również zapisy do konkretnych programów czy po prostu wykonanie jakiejś czynności.

Dodatkowo jest możliwość postawienia jakiejś kwoty pieniężnej lub punktowej w grze “orzeł czy reszka”. Zasad myślę nie trzeba wyjaśniać.

Sejfik pozwala otwierać wiele reklam jednocześnie. Przydatne mogą być więc dodatki do przeglądarki, które pozwalają na szybkie otwieranie kilku reklam na raz. Są to multiLinks (Firefox) lub uSelect (Chrome).

Członkostwo VIP

Sejfik oprócz standardowego konta, które jest darmowe umożliwia zakup konta VIP (Usługi -> członkostwo VIP). Koszt takiego ulepszenia to 9,5zł na miesiąc, a daje ono następujące profity:

Do powyższego konta VIP można również dokupić dodatkowe pakiety

Wypłata z sejfik

Sejfik realizuje wypłaty raz w miesiącu (do 14dnia kolejnego miesiąca od zlecenia).Zgromadzone środki można wykorzystać w programie i kupić reklamę, członkostwo VIP itp. lub po prostu wypłacić na:

Centrumreklamy.com
Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem