"Ciastko z dziurką czyli męsko-damski punkt widzenia"

Opublikowano: 21-02-2018

Wróć do spisu artykułów"Ciastko z dziurką czyli męsko-damski punkt widzenia" Będziemy mogli obejrzeć pierwszy z 13 zaplanowanych odcinków nowego programu telewizji internetowej. W tym odcinku gościmy Olgę Bończyk, i Władysława Grzywnę. W roli prowadzących Monika Rebelak – redaktor naczelna serwisu dla kobiet Obcasy.pl, i Tomasz Brzoza Brzeziński –dziennikarz radiowy.

 

 

• Sejfik.com to serwis, w którym uczestnictwo przynosi korzyści w postaci darmowych usług, doładowań, nagród jak i po prostu gotówki. Wypróbuj nasz serwis w praktyce - to nic nie kosztuje ani nie zobowiązuje!

 Apka wowapp to internetowy komunikator podobny do Skype, Vibera, Whatsapp itd. Założyciele wprowadzili jednak coś nowego. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacj.

•  Zarabiaj oglądajac płatne reklamy na NeoBux. Portal działa w kilkunastu krajach Europy w kilku językach i reguralnie wyplaca pieniądze od ponad 10 lat.

!!! 150 zł za SEKS. Dlaczego studentka zostaje PROSTYTUTKĄ?

• █▬█ █ ▀█▀ Polecam świetny program młodego admina - v24.biz, dużo wysokopłatnych zadań, ofert refundowanych i ze świetnym PTP. Jeśli jeszcze Cię tam nie ma, to zapisz się jak najszybciej, bo każdy dzień zwłoki to stracona 

sejfik.com
Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem