nowy Peugeot 508

Opublikowano: 21-02-2018

Wróć do spisu artykułówPeugeot 508 jest już na rynku od 8 lat. Francuzi mieli więc sporo czasu by zastanowić się, co wymaga poprawy. Pierwsze zdjęcia nowej generacji wskazują jednoznacznie – nowy 508 jest zgrabny, charakterystyczny i ma rewelacyjne wnętrze.

 

Choć nowa francuska limuzyna nie została jeszcze oficjalnie zaprezentowana, już teraz, kilka dni przed salonem samochodowym w Genewie, do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia długo oczekiwanego 508.

Trzeba przyznać, że Francuzi mają talent do tworzenia niezapomnianych kształtów reflektorów. Najpierw nasze uznanie zdobył Renault Talisman, teraz Grupa PSA pokazuje, że również nie ma się czego wstydzić. Mocno opadające łezki sprawią, że 508 będzie wyróżniał się na drodze, zwłaszcza w prezentowanej na zdjęciach wersji GT, która otrzymała także "pikowaną" osłonę chłodnicy.

 

Pas przedni wiedzieliśmy już w koncepcie Instinct

Pas przedni wiedzieliśmy już w koncepcie Instinct

Jednak nie tylko pas przedni robi wrażenie. Linia boczna jest przyjemna dla oka, a światła w wersji sedan (niedługo po niej zobaczymy pewnie kombi) nawiązują do większych SUV-ów Peugeota. Również w kabinie mamy do czynienia z ekstrawagancją. Zegary zastąpiono wyświetlaczem, który umieszczony jest na tyle wysoko, że nie wymaga instalacji systemu HUD. "Lotnicze" przyciski pozostały na swoim miejscu, a całe wnętrze ma niepowtarzalny klimat dzięki oświetleniu ambiente. Ponownie grupa PSA zdecydowała się na zainstalowanie nagłośnienia marki Focal.

 

Lista jednostek napędowych jeszcze pozostaje tajemnicą, lecz domyślamy się, że w ofercie pojawią się jednostki wysokoprężne o pojemności 1,5 oraz 2 litrów o mocy sięgającej nawet 180 KM. Będą one połączone z ośmiobiegową przekładnią produkcji Aisina. Mówi się również o hybrydowym rozwiązaniu, w którym silnik elektryczny będzie napędzał tylną oś. Łączna moc takiego układu ma wynieść około 300 KM.

Nowego Peugeota 508 zobaczymy na salonie samochodowym w Genewie już na początku marca. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów najprawdopodobniej jesienią.

 

 

• Sejfik.com to serwis, w którym uczestnictwo przynosi korzyści w postaci darmowych usług, doładowań, nagród jak i po prostu gotówki. Wypróbuj nasz serwis w praktyce - to nic nie kosztuje ani nie zobowiązuje!

• Apka wowapp to internetowy komunikator podobny do Skype, Vibera, Whatsapp itd. Założyciele wprowadzili jednak coś nowego. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacj.

•  Zarabiaj oglądajac płatne reklamy na NeoBux. Portal działa w kilkunastu krajach Europy w kilku językach i reguralnie wyplaca pieniądze od ponad 10 lat.

!!! 150 zł za SEKS. Dlaczego studentka zostaje PROSTYTUTKĄ?

• █▬█ █ ▀█▀ Polecam świetny program młodego admina - v24.biz, dużo wysokopłatnych zadań, ofert refundowanych i ze świetnym PTP. Jeśli jeszcze Cię tam nie ma, to zapisz się jak najszybciej, bo każdy dzień zwłoki to stracona 

• Dwie seksowne Rosjanki tańczą do kamerki

Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem