Renault Sport F1 zaprezentowało swój bolid na nadchodzący sezon.

Opublikowano: 20-02-2018

Wróć do spisu artykułówRenault Sport F1 zaprezentowało swój samochód na nadchodzący sezon. Nowy R.S.18 utrzymany jest w klasycznych kolorach francuskiego zespołu - czarnym i żółtym.

 

 

Renault jest piątą ekipą, która pokazała swój bolid na sezon 2018. Model R.S.18 zaprezentowany został w Internecie, kilka godzin po tym jak swoją konstrukcję odsłonił zespół Alfa Romeo Sauber.

Bolid po raz kolejny utrzymany jest w charakterystycznych dla Renault barwach, w tym roku z przewagą czerni nad kolorem żółtym. Nowa maszyna ma pomóc stajni powrócić na czoło stawki. Zespół walczy o to od 2016 roku, kiedy to powrócił do Formuły 1 jako team fabryczny.

- Ostatni rok był udany z wielu względów. Był to drugi sezon naszej odbudowy i kolejny krok w kierunku naszych długoterminowych planów i celów. W 2016 chodziło o rekrutację załogi, inwestycje, pozyskanie nowych sponsorów, talentów i budowanie naszej marki. W ciągu ostatniego roku dostrzegłem postępy. Przeskoczyliśmy z 9. na 6. miejsce w klasyfikacji konstruktorów. W wielu wyścigach byliśmy często czwartym najszybszym zespołem - powiedział dyrektor zarządzający,Cyril Abiteboul.

- Naszym nadrzędnym celem jest dalsze prezentowanie naszego rozwoju poprzez wyniki. Chcemy udowodnić postęp pod każdym możliwym względem: silnika, podwozia, działań, kierowców. Wszystko musi się poprawić, a my musimy wciąż się rozwijać - dodał.

Barwy Renault reprezentować będą Nico Hulkenberg oraz Carlos Sainz jr..

 

 

 

 

 

 

 

 

• Sejfik.com to serwis, w którym uczestnictwo przynosi korzyści w postaci darmowych usług, doładowań, nagród jak i po prostu gotówki. Wypróbuj nasz serwis w praktyce - to nic nie kosztuje ani nie zobowiązuje!

• Apka wowapp to internetowy komunikator podobny do Skype, Vibera, Whatsapp itd. Założyciele wprowadzili jednak coś nowego. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacj.

•  Zarabiaj oglądajac płatne reklamy na NeoBux. Portal działa w kilkunastu krajach Europy w kilku językach i reguralnie wyplaca pieniądze od ponad 10 lat.

!!! 150 zł za SEKS. Dlaczego studentka zostaje PROSTYTUTKĄ?

• █▬█ █ ▀█▀ Polecam świetny program młodego admina - v24.biz, dużo wysokopłatnych zadań, ofert refundowanych i ze świetnym PTP. Jeśli jeszcze Cię tam nie ma, to zapisz się jak najszybciej, bo każdy dzień zwłoki to stracona 

• Najlepsze lodziki w mieśćie za freee ZAPRASZAM :)

• SexMasterka - GŁĘBOKIE GARDŁO

sejfik.com
Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem