Sukces polskich skoczków

Opublikowano: 20-02-2018

Wróć do spisu artykułówSukces na igrzyskach olimpijskich to nie tylko wielki prestiż, ale także niezły zastrzyk finansowy dla domowego budżetu. Nasi skoczkowie otrzymają po ponad 30 tys. złotych i w dodatku nie muszą się martwić o emerytury.

 

Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot. To oni w Pjongczangu zdobyli brązowy medal w konkursie drużynowym. Nigdy wcześniej skoczkowie z Polski nie stawali na podium w tej konkurencji. To wielki sukces, ale jest też pewien niedosyt, bo niewiele brakowało, a byłyby srebrne krążki. Niestety, w ostatnim skoku Stochowi zabrakło odległości, aby utrzymać przewagę nad Niemcami.

 

Biało-Czerwoni i tak mają powody do dumy. W dodatku niebawem za swój sukces otrzymają pokaźne premie. Polski Komitet Olimpijski nagradza finansowo wszystkich medalistów olimpijskich. W przypadku zawodów drużynowych za trzecie miejsce każdy członek zespołu otrzyma 37,5 tys. złotych.

Szkoda, że nie udało się wywalczyć srebra, bo wówczas skoczkowie zarobiliby po 60 tys. zł. Złoto było poza zasięgiem, a taki sukces został wyceniony na 90 tys. zł.

 

 

To nie wszystko, bo podopieczni Stefana Horngachera właśnie zapewnili sobie prawo do emerytury olimpijskiej. O to świadczenie będą mogli się zgłosić po ukończeniu 40. roku życia. Obecnie nasi medaliści z tego tytułu otrzymują 2623,38 zł miesięcznie.

 

Także trenerzy zostaną nagrodzeni, bo za brązowe medale przysługuje im premia w wysokości 25 tys. zł. Warto także dodać, że w sobotę złoto zdobył Kamil Stoch. "Rakieta z Zębu" za ten sukces zgarnęła 120 tys. zł, a trenerom przypadło po 60 tys. zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

• Sejfik.com to serwis, w którym uczestnictwo przynosi korzyści w postaci darmowych usług, doładowań, nagród jak i po prostu gotówki. Wypróbuj nasz serwis w praktyce - to nic nie kosztuje ani nie zobowiązuje!

• Apka wowapp to internetowy komunikator podobny do Skype, Vibera, Whatsapp itd. Założyciele wprowadzili jednak coś nowego. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacj.

•  Zarabiaj oglądajac płatne reklamy na NeoBux. Portal działa w kilkunastu krajach Europy w kilku językach i reguralnie wyplaca pieniądze od ponad 10 lat.

!!! 150 zł za SEKS. Dlaczego studentka zostaje PROSTYTUTKĄ?

• █▬█ █ ▀█▀ Polecam świetny program młodego admina - v24.biz, dużo wysokopłatnych zadań, ofert refundowanych i ze świetnym PTP. Jeśli jeszcze Cię tam nie ma, to zapisz się jak najszybciej, bo każdy dzień zwłoki to stracona 

• Dwie seksowne Rosjanki tańczą do kamerki

• SexMasterka - GŁĘBOKIE GARDŁO

sejfik.com
Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem