Babska wyspa-facetom wstęp wzbroniony.

Opublikowano: 11-02-2018

Wróć do spisu artykułówW Finlandii powstała babska wyspa. Facetom wstęp wzbroniony

Amerykańska bizneswoman Kristina Roth stwierdziła, że za dużo mężczyzn podczas urlopu, sprawia, że kobiety wariują i za bardzo przejmują się wyglądem. Kupiła więc wyspę w Finlandii, na którą chce zaprosić tylko płeć piękną. Pierwsze turystyki będą mogły odwiedzić SuperShe Island w czerwcu.

 

 

Na pomysł stworzenia babskiej wyspy Kristina wpadła podczas ostatnich wakacji w Malibu. "Kiedy tylko w okolicy pojawiał się facet, kobiety natychmiast szukały szminek i myślały tylko o tym, jak wyglądają" - powiedziała w wywiadzie dla "The Post". - "Pomyślałam wtedy, że hormony buzują i nie skupiamy się na sobie, tylko na facetach".

Kristina to doświadczona bizneswoman. W 2016 r. jej firma znalazła się na liście magazynu Forbes, jako jeden z najszybciej rozwijających się biznesów zarządzanych przez kobiety.

Dlaczego zdecydowała się na założenie babskiej wyspy właśnie w Finlandii? Jej wybranek pochodzi z tego kraju, a z kolei jego rodzice są właścicielami jednej z lokalnych wysp. "Mówili mi, że sąsiednia wyspa jest do kupienia. Nie byłam zainteresowana, bo niedawno kupiłam ziemię na Turks i Caicos, ale gdy zobaczyłam to miejsce, zmieniłam zdanie. Było jak utopia" - opowiada.

 

 

SuperShe Island leży półtorej godziny drogi od lotniska w Helsinkach. Ma być ekskluzywnym kurortem ze spa, zajęciami jogi czy warsztatami kulinarnymi tylko dla pań. Generalnie - zero makijażu, pięknych fryzur i zero facetów. Kristina podkreśla jednak, że jej pomysł nie jest podyktowany nienawiścią do mężczyzn. Chciała po po prostu stworzyć miejsce, w którym kobiety będą mogły skupić się wyłącznie na sobie. Na razie więc mężczyźni mogą tylko się domyślać, co się tam dzieje, ale Kristina nie wyklucza też, że w przyszłości, podczas wakacyjnych turnusów, turystki będą mogły przyjmować gości płci przeciwnej.

 

 

 

• Zarabiaj oglądajac płatne reklamy na NeoBux. Portal działa w kilkunastu krajach Europy w kilku językach i reguralnie wyplaca pieniądze od ponad 10 lat.

• Apka wowapp to internetowy komunikator podobny do Skype, Vibera, Whatsapp itd. Założyciele wprowadzili jednak coś nowego. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacj.

•  Sejfik.com to serwis, w którym uczestnictwo przynosi korzyści w postaci darmowych usług, doładowań, nagród jak i po prostu gotówki. Wypróbuj nasz serwis w praktyce - to nic nie kosztuje ani nie zobowiązuje!

•  Reklamuj się tanio i skutecznie . Docieraj do tysięcy nowych odbiorców >>>

• Scarlet nowoczesna platforma do zarabiania nie dla Każdego tylko zdecydowani i konsekwentni.

sejfik.com
Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem