Sexting – nowa forma flirtowania

Opublikowano: 06-01-2018

Wróć do spisu artykułówSexting, czyli erotyczna korespondencja między kochankami lub osobami szukającymi przygód. Znana wszystkim nie od dziś, lecz wzbogacona o przesyłanie zdjęć, filmów, dzięki nowym aplikacjom, które uruchomiły nowe sposoby komunikowania się. Takie wiadomości szczególnie przy związkach na odległość lub nowych, to coraz bardziej powszechna forma wymiany tych słów, które zazwyczaj szeptamy do ucha.

 

Gdy zaczyna robić się gorąco, wasza znajomość zaczyna nabierać rumieńców lub po prostu stęskniliście się za ukochanym i leżąc samotnie w łóżku zaczynacie wizualizować sobie, co by się działo gdyby ta druga osoba leżała obok was. To idealny moment aby rozpocząć zabawę, która może zamienić się w grę wstępną, a zakończyć na seksie solo. Sztuką jest aby sposób przekazywania sobie czułości był wyważony i subtelny. Wiadomości powinny dodawać pikanterii i sprawić aby druga osoba poczuła przyjemne fale gorąca. Musimy zaciekawić naszego partnera i skusić go do dłuższej zabawy. Poniżej kilka gorących propozycji na sprośną rozmowę:

” Co masz na sobie”- to najbardziej znane pytanie, które możecie usłyszeć. Wiemy przecież, że mężczyzni to wzrokowcy – lubią na nas patrzeć, uprawiać seks przy zapalonym świetle i wiedzieć co kryje się pod naszym ubraniem, więc nie dziwcie się gdy usłyszycie ten tekst.

  1. „Mam na Ciebie ochotę” – świadomość, że kobieta jest napalona podkręca ich temperaturę. Informacja o tym, to jasny sygnał dla mężczyzny, że musi coś z tym zrobić, a oni nie lekceważą takich spraw 

  2. „Myślę o Tobie…..w łóżku” – mężczyźni uwielbiają słyszeć, że to właśnie oni są tematem twoich fantazji. Jeżeli dodasz jeszcze, że właśnie się dotykasz, nie będziesz musiała czekać długo na odpowiedź lub możesz spodziewać się pukania do drzwi 

  3. Seksowne zdjęcie – to zastapi nam rozpoczęcie gorącej rozmowy. Faceci uwielbiają takie niespodzianki. Zajęci różnymi sprawami, ich myśli krążą wokół zawodowych czynności, prześlij mu zdjęcie odkrywające trochę ciała, zobaczysz, że natychmiast oderwie się od tego co robił, i napisze do Ciebie.

  4. „Zrobiłabym to….” – kobieta, która przejmuje inicjatywę i proponuje jakieś nowe miejsce lub sposób, w jaki to zrobicie to wymarzona partnerka. Faceci uwielbiają tego słuchać i to na ucho, przez słuchawkę telefonu lub czytając w formie SMS. Nie bójcie się eksperymentować i odkrywać nowe doznania.

  5. Nakręć film – jeżeli jesteś pewna swojego partnera i nie wstydzisz się pokazać trochę wiecej, nagraj krótki filmik. W bieliźnie, wannie, łóżku – możliwości są nieograniczone .

 

 

 

Zobacz również :

Mercedes-Benz G63 AMG – 840 KM

Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem