Wesprzyj nas!

Różne

Wesprzyj nas!

Opublikowano: 11-10-2017 | Wygaśnie: 01-10-2019

Dodane przez: szmerglus15
Region: Mazowieckie
Adres: Warszawa

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści? Wesprzyj nas swoją wpłatą.

To dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy w stanie finansować działanie portalu i dostarczać Wam najnowsze newsy i komentarze. Crowd Media jest finansowanie głównie z Waszych darowizn. To dzięki nim możemy działać i dostarczać Wam treści całkowicie za darmo.

Rozwój portalu internetowego ilento.pl.

Jest to portal ogłoszeniowo-informacyjny na którym znajdziesz ciekawe informacje na każdy temat.Zamieścisz na nim także szybko,wygodnie i bez rejestracji ogłoszenia w bardzo wielu kategoriach między innymi :

-nieruchomości

-motoryzacja

-praca

-towarzyskie

-elektronik

-usługi

i wiele innych.

Obecnie postanowiłem tą drogą zebrać pieniądze na dalszy rozwój portalu.W planach mam wprowadzenie wielu zmian i nadanie nowej grafiki stronie i wprowadzenie dodatkowych funkcji takich jak:

- poczta elektroniczna

-czat

-forum

-wewnętrzny komunikator

-możliwość wysyłania wiadomości

-dodawanie ogłoszeń wraz z lokalizacją na mapie

-szybkich tablic dla zalogowanych

ilento.pl to działający już portal dlatego też oferuję w zamian za wsparcie mojego projektu możliwość reklamy na stronie w postaci :

1.baner reklamowy wyświetlany rotacyjnie na wszystkich podstronach

2.link reklamowy wyświetlany rotacyjnie między ogłoszeniami.

Tak więc decydując się na wsparcie ilento.pl otrzymujesz możliwość dodatkowej reklamy w tym celu należy dokonać wpłaty i skontaktować się ze mną mailowo w celu ustalenia formy reklamy.

Info na maila: zalewski.krzysztof33@wp.pl

Wpłać pieniądze klikając poniższy link 

 

POMAGAM

 

 

 

 

 

Promocja produktów finansowych

Metoda zarobku polegająca na polecaniu różnego rodzaju popularnych produktów finansowych takich jak konta osobiste, lokaty czy pożyczki. Promować produkty możesz np. osobiście wśród swoich znajomych ale także na stronach www, za pomocą reklam w innych serwisach. Możesz także osobiście skorzystać z ofert.

Przykładowo jeżeli ktoś z Twoich bliskich lub Ty planujecie założenie lokaty lub konta warto przejrzeć oferty i złożyć wniosek przez Twój "reflink" zyskując podwójnie. Innym przykładem są pożyczki pozabankowe, które oferują bardzo atrakcyjne warunki dla pierwszej pożyczki (zwykle koszt wacha się pomiędzy 0, a kilka złotych). Staramy się udostępniać programy, które oferują najlepsze produkty finansowe na rynku.


captcha

Ogłoszenie jest promowane do 01-10-2019

Promuj ogłoszenie: 4.90 zł / 7 dni
Podobne oferty

Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem