Potocka Apartamenty

Nieruchomości > Mieszkania

Potocka Apartamenty

Opublikowano: 11-10-2017 | Wygaśnie: 01-10-2019

Wyświetleń: 3329 (unikalne: 1463)

Dodane przez: szmerglus15
Region: Mazowieckie
Adres: Warszawa

 

• Polska platforma zarobkowa

• Neobu REJESTRACJA

• Śmietnik w skrzynce na listy!!!

 

Któż z nas nie chciałby mieszkać w tak urokliwym miejscu jak Żoliborz Dziennikarski w rejonie Parku Kępa Potocka? A jeśli do tego obrazka dołożymy wyjątkowe apartamenty, z przeszkleniami na pełną wysokość kondygnacji, to w zasadzie nie trzeba opisywać nic więcej, by wyobrazić sobie komfortowe życie w niezwykłym miejscu.

 

 

Potocka Apartamenty powstają właśnie przy ul. Potockiej na warszawskim Żoliborzu. To kameralny budynek z apartamentami na pięciu kondygnacjach naziemnych. Na parterze znajduje się lokal usługowy. Łącznie jest tutaj 28 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 197 m2. Oczywiście nie może zabraknąć podziemnego parkingu, w którym oprócz miejsc postojowych dla samochodów swoje miejsce znajdzie specjalne stanowisko dla rowerów.

Wszystkie apartamenty na piętrach posiadają balkony, natomiast dla tych którzy zdecydują się zamieszkać na parterze czekają przestronne ogródki. Wszystkie apartamenty przystosowane są do wykonania  instalacji klimatyzacji.

Największym atutem tej inwestycji, jest zapewnienie odpowiedniego naświetlenia apartamentów dzięki drewnianym przeszkleniom na pełną wysokość kondygnacji, sięgającą na pietrach blisko 3 m, a na parterze 3,3 m.
Jest to zatem wyjątkowe miejsce nie tylko do wykonywania codziennych obowiązków, ale też relaksu.

kup,sprzedaj ,wynajmij mieszkanie w Warszawie

Lokalizacja Potocka Apartamenty to jeden z głównych argumentów za przeprowadzką właśnie w to miejsce. Z jednej strony bliskie sąsiedztwo Parku Kępa Potocka, gdzie zaznamy ciszy i relaksu, z drugiej strony miejsce jest to znakomicie skomunikowane z innymi częściami Warszawy. Z tego miejsca nawet bez samochodu wygodnie dojedziemy w dowolną część miasta. Przy samej inwestycji przystanek autobusowy, tramwaj – zaledwie 6 minut drogi spacerkiem, Metro Marymont 15 minut. Miłośnicy poruszania się po stolicy rowerem również będą zadowoleni. Przy inwestycji znajdą również stacje miejskich rowerów Veturilo.

Apartamenty Potocka zostaną wykończone w 3. kwartale tego roku. Wszystko wykonywane jest z materiałów najwyższej jakości, w oryginalny i komfortowy dla nabywców sposób.

W galerii powyżej mogą Państwo zobaczyć wizualizacje inwestycji oraz zdjęcia z placu budowy. Zdjęcia zostały wykonane na początku stycznia 2019 roku.

Inwestorem tego wyjątkowego budynku jest polska spółka IDS Development, należąca do grupy  IDS BUD S.A. Na warszawskim rynku działa już od 3 lat. Specjalizuje się w kameralnych i funkcjonalnych projektach.

IDS Development to spółka deweloperska, realizująca kompleksowe projekty inwestycyjne w branży budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego – począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.


captcha

Ogłoszenie jest promowane do 01-10-2019

Promuj ogłoszenie: 16.00 zł / 30 dni
Podobne oferty

sejfik.com
Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem