Karolina Pisarek

Moda > > Pozostała moda

Karolina Pisarek

Opublikowano: 11-10-2017 | Wygaśnie: 01-10-2019

Dodane przez: szmerglus15
Region: Mazowieckie
Adres: Warszawa

 

• Polska platforma zarobkowa

• Neobu REJESTRACJA

• Śmietnik w skrzynce na listy!!!

 

Choć Karolina Pisarek nie wygrała programu „Top Model”, wciąż jest o niej głośno. Dziewczyna dostała pracuje w agencji modelek, która zajmuje się również karierą Joanny Krupy. Karolina Pisarek wzoruje się chyba na swojej starszej koleżance, ponieważ na jej Instagramie pojawia się coraz więcej odważnych, seksownych zdjęć. Czyżby rosła nam nowa Joanna Krupa?

                                               

Karolina Pisarek jest finalistką 5. edycji programu „Top Model”. Dziewczyna była wtedy przed maturą, ale była bardzo zdeterminowana, wiedziała, że nic nie zatrzyma jej przed karierą w modelingu. Choć uczestnicy nie przepadali za nią i często dawali jej to odczuć, Karolina Pisarek zawsze mogła liczyć na wsparcie Joanny Krupy. Gwiazda TVN-u ceniła ją nie tylko za dziewczęcą urodę, ale również za jej charakter. Karolina Pisarek stroniła bowiem od konfliktów, a wszystkie problemy wolała rozwiązywać uśmiechem. 

Zobacz również : Charlie Riina pozuje na stacji benzynowej.

Choć dziewczyna nie wygrała „Top Model”, po programie jej kariera nabrała tempa. Być może dlatego, że trafiła po skrzydła Małgorzaty Leitner – założycielki znanej agencji modelek „Avant Models”, która zajmuje się również interesami Joanny Krupy. Karolina Pisarek dzięki temu nie narzeka na brak pracy i wciąż bierze udział w ciekawych projektach.

Uczestniczka „Top Model” coraz częściej chwali się również na Instagramie odważnymi zdjęciami. Zdarza się, że pokazuje tam fotografie, na których pozuje bez stanika. 

 

Karolina Pisarek

 

Karolina Pisarek

 

 

Karolina Pisarek

 

 

Karolina Pisarek

 

 

Karolina Pisarek

 

 

Karolina Pisarek


captcha

Ogłoszenie jest promowane do 01-10-2019

Promuj ogłoszenie: 6.90 zł / 7 dni
Podobne oferty

Centrumreklamy.com
Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem