Dom wykuty w wapieniu Jura krakowsko częstochowska wolnostojący rodzin

Nieruchomości > Domy

Dom wykuty w wapieniu Jura krakowsko częstochowska wolnostojący rodzin

Opublikowano: 16-04-2018 | Wygaśnie: 16-05-2018

Cena: 185 000,00 zł

Region: Śląskie
Adres: Ludwinów, myszkowski
Telefon: 604 301 565

Proszę kontaktować się telefonicznie z moim ojcem - Tomaszem, który zna wszystkie szczegóły odnośnie oferty. Najlepiej po godzinie 20.00. W razie gdyby był kłopot z dodzwonieniem się, to proszę o wiadomość na olx.

Mam do zaoferowania wyjątkowy, przestronny, usytuowany na wzgórzu dom jednorodzinny. Znajduje się on w pięknej okolicy, w centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej we wsi Ludwinów (nieopodal Złotego Potoku, Janowa i Żarek). 

Dom został zbudowany z pasją przez mojego ojca, który od podpiwniczenia aż po dach, sam go własnoręcznie stworzył z myślą o rodzinie (sprzedaż spowodowana zmianą sytuacji rodzinnej). 

Oferta jest wyjątkową okazją dla ludzi ceniących sobie bliskość natury, spokój, bezpieczeństwo oraz fachowe i precyzyjne wykonanie. 

Dom jest w stanie surowym, zamkniętym. Jest przestronny, jednopiętrowy z poddaszem do zagospodarowania. Składa się na niego 7 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, piwnica z kotłownią i garażem oraz poddasze. Dach pokryty papą jest skośny, dwuspadowy, symetryczny z facjatami. Fundament został wykuty w kamieniu wapiennym. Mury piwnicy o grubości 60-70 cm, zbudowane są z łupanej skały wapiennej. Ściany budynku zbudowane są z cegieł – pustak max czerwone. Okna plastiki imitujące drewno są inwestycją na lata. 

Działka jest uzbrojona w prąd elektryczny i wodę. 

Działka liczy 17 arów. Jej dużym atutem jest szerokość – 38 metrów, co umożliwia zrealizowanie wielu ciekawych pomysłów na jej zagospodarowanie. Ogrodzona jest siatką z metalowymi słupkami. Przestronność działki sprzyja ciekawemu zagospodarowaniu ogrodu oraz stworzeniu kącika rekreacyjnego. 

Widok z okien domu jest skierowany na piękny park krajobrazowy usytuowany w dolinie. W pobliżu występują liczne ostańcowe skałki wapienne, jaskinie i groty oraz kompleksy leśne (np. Brama Twardowskiego, źródła Zygmunta, ruiny zamku w Mirowie i Ostrężniku oraz odrestaurowany zamek w Bobolicach, jaskinia ludwinowska, jaskinia kryształowa, pustynia siedlecka). Niedaleko położne są obfitujące w różne atrakcje miejscowości tj.: Ostrężnik, Bobolice, Mirów, Janów, Złoty Potok. Okolica jest bardzo cicha i bezpieczna. W odległości 500 m znajduje się sklep spożywczy i szkoła podstawowa. Większe skupisko sklepów znajduje się 5 min drogi samochodem. Odległość do dużych miast jak Częstochowa czy Katowice nie przekracza 60 min podróży autem. 

Dla zdecydowanych, cena do negocjacji.

Dom wykuty w wapieniu Jura krakowsko częstochowska wolnostojący rodzin Ludwinów - image 2

Dom wykuty w wapieniu Jura krakowsko częstochowska wolnostojący rodzin Ludwinów - image 3

 

Dom wykuty w wapieniu Jura krakowsko częstochowska wolnostojący rodzin Ludwinów - image 4

Dom wykuty w wapieniu Jura krakowsko częstochowska wolnostojący rodzin Ludwinów - image 5

Dom wykuty w wapieniu Jura krakowsko częstochowska wolnostojący rodzin Ludwinów - image 6

                        odważysz się ???

Dom wykuty w wapieniu Jura krakowsko częstochowska wolnostojący rodzin Ludwinów - image 7

Dom wykuty w wapieniu Jura krakowsko częstochowska wolnostojący rodzin Ludwinów - image 8

 


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promuj ogłoszenie: 4.90 zł / 7 dni
Podobne oferty

Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem