ASYSTENTKA BIURA - praca od zaraz

Praca > > Administracja biurowa

No photo

Opublikowano: 06-06-2019 | Wygaśnie: 06-07-2019

Wyświetleń: 20 (unikalne: 15)

Region: Mazowieckie
Adres: Ursynów, Warszawa
Telefon: katarzyna.jarek@socomec.com

SOCOMEC powstał w 1922 roku. Firma ma cztery
dywizje biznesowe: aparatury łączeniowej niskiego napięcia, efektywności energetycznej, systemów zasilania
bezprzerwowego i serwisu. Produkty firmy są
obecne na rynku polskim od 1997 roku.

Oddział
w Polsce (SOCOMEC Polska sp. z o.o.) został otwarty pod koniec 2011 roku. Na
rynek polski dostarczamy produkty wszystkich dywizji biznesowych oraz
świadczymy usługi serwisowe systemów zasilania gwarantowanego. W procesach
inwestycyjnych uczestniczymy od etapu projektu, poprzez realizację i
uruchomienie, a następnie opiekę serwisową.

Zakres obowiązków:

Obsługa klientów Zleceniodawcy, w tym poprzez kontakt telefoniczny oraz za
pośrednictwem poczty elektronicznej;

Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych w biurze Zleceniodawcy w
Warszawie;

Przyjmowaniu i nadawaniu przesyłek i korespondencji oraz prowadzenie ewidencji
przesyłek i korespondencji

Rejestracja zamówień w systemie

Wspomaganie pracowników działów sprzedaży i serwisu w ich bieżących
obowiązkach.

Wymagania:

-Studentka
lub student minimum 2 roku studiów dziennych lub zaocznych

J.angielski – komunikatywny

Obsługa pakietu MS Office

Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, skaner - możliwość szkolenia na miejscu)

Oferowane warunki:

Praca
na umowę zlecenie;

Elastyczne
godziny pracy;

Praca
w przyjaznej atmosferze;

Możliwość
odbycia praktyk zawodowych;

Możliwość
zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Możliwość
zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres katarzyna.jarek@socomec.com
. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy
o dopisanie następującej klauzuli:

"Dz.
U. Z 2016 r. Poz. 922.

Jednocześnie
wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Socomec Polska sp z o.o. moich danych
osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promuj ogłoszenie: 16.00 zł / 30 dni