Poznam Panią do stałego związku Pani wiek.od 20 do 42 lat sex spotkanie u mnie żeby się lepiej poznać lub od razu na stał

Towarzyskie > Pan pozna panią

Poznam Panią do stałego związku Pani wiek.od 20 do 42 lat sex spotkanie u mnie żeby się lepiej poznać lub od razu na stał

Opublikowano: 13-03-2019 | Wygaśnie: 12-04-2019

Za darmo

Dodane przez: andgil1968
Region: Śląskie
Adres: 44-100 Gliwice, ul. Jana Karola Chodkiewicza 27/7
Telefon: 572280668

Poznam Panią do stałego związku Pani wieku od 20 do 42 lat nawet może Pani być w ciąży to mi nie przeszkadza bo i tak będę Panią kochał na stałe ja Andrzej 49 lat kawaler wzrost 170cm. oczy piwne, znak zodiaku strzelec Ja lubię w stałym związku Wierność, Szczerość, Uczciwość, Zaufanie, Miłość, Czułość. Od razu zamieszkaniem ze mną na stałe w Gliwicach jeśli Pani zdecyduje się do mnie się wprowadzić na stałe to będę bardzo szczęśliwy i moje warunki mieszkalne będą Pani odpowiadały a moje mieszkanie składa się z trzech pomieszczeń pokoju, przedpokoju z ubikacją, kuchni. A metraż mojego mieszkania jest 31, 06m2. Ja nie pije alkoholu tylko pale. Lubie dzieci i chciałbym mieć dzieci z Panią a jeśli Pani nie może mieć dzieci to i tak będę Panią kochał ja mam dobre serce chcę kochać i być kochanym przez moją przyszłą partnerkę mojego życia. Ja się nie patrze na wygląd kobiety bo dla mnie się liczy co ma kobieta w sercu Pani się na mnie nigdy nie zawiedzie jak mnie tylko pozna i podejmie decyzje o zamieszkaniu ze mną. A zapewniam Panią że będzie ze mną bardzo szczęśliwa ja lubię bardzo kochać Pani nie będzie tego żałować jak podejmie decyzje o zamieszkaniu ze mną w Gliwicach na stałe ja nie szukam przygód tylko stałego trwałego związku. Moje ogłoszenie to nie jest wcale żart tylko bardzo poważne ogłoszenie szukam partnerkę do życia.
To nie jest żart tylko poważne moje ogłoszenie i żadnej kobiecie nie wysyłam pieniędzy na przyjazd do mnie na stałe!!!

Proszę aby Pani odpowiedziała na moje pytania aby w życiu razem nie było nie domówień

1. Czy Pani pozwoliła mi tak się kochać i pieścić jak ja lubię np.na pieska, na jeźdźca, po bożemu, sał piersi, lizać pisie ?

2. A jak by Pani zaszła ze mną w ciąże i po urodzeniu dziecka czy by Pani pozwoliła mi abym ssał Pani obie piersi ?

A jak kobieta bardzo kocha partnera to pozwoli na wszystko i kobiecie będzie też dobrze jak partnerowi również w miłości a wiem że nie każda kobieta na to pozwoli więc może Pani mnie nie zaakceptować przez takie pytanie Pani może mi nie odpowiedzieć i zrezygnować ze mnie aby mnie poznać. Ale lepiej powiedzieć prawdę niż kłamać jak miała by Pani żyć ze mną w Gliwicach.

Ja mam zamontowany rozrusznik do serca i biorę też leki na serce ja pytałem się lekarza czy mogę się kochać z kobietą to mi lekarz odpowiedział że mogę się kochać i mogę założyć rodzinę czy jest Pani zdecydowana aby mnie poznać i przyjechać do mnie na stałe to będę bardzo szczęśliwy że Pani jest przy mnie a jeśli Pani nie będzie mną zainteresowana z powodu że mam rozrusznik bo Pani będzie się bała z takim facetem żyć to bardzo przepraszam ale też się bałem jak dwa razy byłem w szpitalu i odmówiłem tego zabiegu jak mnie dwa razy zabierało pogotowie z pracy bo robiło mi się słabo i straciłem przytomność w pracy więc już za trzecim razem jak byłem na mieście zrobiło mi się słabo i z mieszkania zadzwoniłem do szpitala i mnie przyjęli zrobili mi ten zabieg byłem przytomny i dali mi znieczulenie ale jak się Pani boi kochać takiego faceta to przepraszam Panią za rozpoczęcie znajomości między Panią a mną. Czekam na odpowiedz od Pani zainteresowanej.


captcha

Ogłoszenie nie jest promowane

Promuj ogłoszenie: 16.00 zł / 30 dni
Podobne oferty

Back to top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem