Gdzie moje love story
Niesamowita miłość dwojga ludzi po przejściach

Niesamowita miłość dwojga ludzi po przejściach

Miłość to uczucie, które towarzyszy nam na co dzień. Nie każdy ma jednak szczęście, żeby prawdziwie i szczerze się zakochać. Czasem ciężkie doświadczenia sprawiają, że stajemy się zgorzkniali i zamknięci na nowe relacje. Czy możliwe jest zburzenie murów, jakie wokół siebie budujemy? Odpowiedź znajdziemy w książce “Gdzie moje love story” autorstwa Agnieszki Lingas-Łoniewskiej.

Miłość rodem z filmów

Życie to nie bajka, w której wszystkie dobre postacie doczekają się happy endu. W rzeczywistości na świecie wiele jest złych zdarzeń, które sprawiają, że ludzkie losy gmatwają się i toczą w złym kierunku. Miron, genialny aktor będący gwiazdą kina doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dramatyczne przeżycia jakich doświadczył, spowodowały że od kilkunastu lat skrywa przed światem tajemnicę. Ogromne powodzenie u kobiet nie sprawia mu żadnej przyjemności. Nina to ceniona charakteryzatorka, która wiele w swoim życiu widziała. Tyczy się to również ludzi, których zachowania niejednokrotnie są dziwne i niezrozumiałe. Jednak Miron zaskoczył ją zupełnie. Nigdy nie spotkała bowiem takiego aroganckiego gbura. Przeprawa z byłym partnerem oraz odczucia względem popularnego aktora tylko utwierdziły kobietę w przekonaniu, że ma naprawdę dość mężczyzn. Co jednak zrobić z uczuciem fascynacji i niespodziewaną iskrą, jaka pojawia się pomiędzy bohaterami? Czy dwoje zranionych i uprzedzonych ludzi jest w stanie na nowo pokochać?

Cudowny świat pełen głębokich uczuć

“Gdzie moje love story” to zjawiskowa opowieść o ludziach, których los niezwykle mocno doświadczył. Agnieszka Lingas-Łoniewska bardzo precyzyjnie operuje słowami sprawiając, że czytelnik od samego początku chce być częścią dziejących się na papierze wydarzeń. Świat blichtru i przepychu jeszcze bardziej podsyca zawiązującą się pomiędzy bohaterami relację. Klimat książki oraz bardzo powoli rozwijające się uczucie pozwala delektować się każdą stroną. Razem z bohaterami przeżywamy szereg emocji, o których istnieniu już dawno zapomnieli. “Gdzie moje love story” to opowieść idealna na chwilę relaksu i zapomnienia.